Embarassed New York Knicks 94-103 Chicago Bulls
Cool New York Knicks 112-109 Toronto Raptors
Cool New York Knicks 119-77 Cleveland Cavaliers
Cool New York Knicks 106-87 Cleveland Cavaliers
Cool New York Knicks 97-78 New Jersey Nets
Cool New York Knicks 25-10 New Jersey Nets

Cool New York Knicks 106-99 Seattle Supersonics
Embarassed New York Knicks 75-90 Seattle Supersonics
Cool New York Knicks 94-74 Denver Nuggets
Cool New York Knicks 84-70 Denver Nuggets
Cool New York Knicks 58-44 Utah Jazz

Ostatnio zmieniony przez krisss dnia Pon 12:01, 12 Maj 2008, w całości zmieniany 23 razy
krisss

Posty: 51

PostWysłany: Pon 23:05, 05 Maj 2008    Temat postu:

Pierwszy mecz w lidze, z kolesiem, z ktorym lubie grac- Kamykiem. Nasze wczesniejsze spary zawsze byly ciekawe i emocjonujace i tym razem nie bylo inaczej ... Mecz zaciety od samego poczatku, ogromna walka, motywacja i chec zwyciestwa panowala na calym boisku... Do samego konca wynik byl nie rozstrzygniety, ale dobra gra Paula w koncowce (MVP meczu), dala mi zwyciestwo na wlasnej hali w Madison Square Garden. Dzieki za mecz Kamyk- do rewanzu.

MVP: Chris Paul

krisss

Posty: 51

PostWysłany: Wto 11:59, 06 Maj 2008    Temat postu:

Pierwszy mecz na wyjezdzie w tym sezonie, z jedyna kobieta w tej lidze- Ania Smile Mecz od samego poczatku wyrownany, po dobrej grze obu zespolow przed przerwa prowadzilem kilkoma punktami. Udalo mi sie spora przewage uzyskac w 3 kwarcie, ktora udalo mi sie utrzymac do konca. Druzyna Detroit robila co mogla i w 4 kwarcie odrobila sporo punktow, jednak nie byli w stanie dzis zwyciezyc. Coz... mecz fajny, ale jak juz mialem spora przewage, to trwonilem ja w glupi sposob (tj. rzuty, nawet przez rece Chrisem Paulem- liderem mojego zespolu), aby troche wyczuc gracza... W kazdym badz razie zagralem inny basket niz z Kamykiem i o maly wlos przez swoja nieuwage, Ania by mnie pokonala. Dzieki za mecz, pozdrawiam.

MVP: Ray Allen

Ostatnio zmieniony przez krisss dnia Wto 12:01, 06 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
krisss

Posty: 51

PostWysłany: Wto 13:35, 06 Maj 2008    Temat postu:

No i pierwsza - glupia, porazka w lidze... Szkoda, bo gralem naprawde nierozsadnie w 3 i 4 kwarcie, jestem na siebie poprostu zly... Mecz moglem wygrac, bo prowadzilem, ale glupie zagrania no i ten Duncan- monster (31 zbior ;| i mnostwo pkt i ast) uniemozliwily mi grac swoj basket. Poniosly mnie nerwy i chyba dlatego przegralem... Dzieki za soczysty rewanz Kamyk:D Pozdro Wink

MVP: Tim Duncan

krisss

Posty: 51

PostWysłany: Wto 15:09, 06 Maj 2008    Temat postu:

Przyszedl czas na mecz z Lukaszem i jego Orlando Magic. Lukasz ma swietny zespol i mysle, ze w rewanzu bedzie naprawde ciekawie... Co do samego meczu- bardzo przyjemnie sie gralo, mecz byl nawet dosc ciekawy i momentami zaciekly... W koncu gralem swoj basket, przez co udalo mi sie mysle wygrac i kontrolowac caly mecz. W mojej druzynie swietnie zagral lider- Chris Paul i mlodzi tacy jak Brandon Roy, Greg Oden czy Andrea Bargnani. Z lawki swietnie zagral Alston i Green. Oczywiscie nie moge pominac pochwaly dla mojego weterana- Raya Allena, ogolnie bardzo dobrze zagral moj caly zespol. Dzieki za mecz i do zobaczenia w rewanzu. Pozdrawiam.

krisss

Posty: 51

PostWysłany: Wto 21:24, 06 Maj 2008    Temat postu:

Na samym poczatku chcialbym bardzo uklonic sie GM'owi Detroit- Ani, za naprawde dobra gre. Prawda jest taka, ze tego meczu wygrac nie powinienem! Ania byla lepsza i to bez dwoch zdan... Mi wyszla jakos 4 kwarta gdzie kontra po konrze udalo sie odrabiac. Koncowka nerwowa niesamowicie, na 0.2 sek do konca wsad na pusty kosz wykonal Bargnani, po kontrze, co dalo mi zwyciestwo. Jeszcze raz z tego miejsca gratuluje Ani fair gry i przede wszystkim jej umiejetnosci, ktorymi bije nie jednego w tej lidze! Nigdy bym nie pomyslal, ze kobieta moze grac tak w wirtualnego kosza. Dziekuje za mecz i mam nadzieje, do zobaczenia w PO Aniu! Pozdrawiam Wink

krisss

Posty: 51

PostWysłany: Śro 13:12, 07 Maj 2008    Temat postu:

No i porazka u siebie w Madison Square Garden. Mecz zaciety, emocjonujacy, jednak to druzyna z Chicago odniosla zwyciestwo. Mysle, ze gdyby nie 2 przechwyty po koszu w trumnie i zdobycie 4 pkt przez GM Chicago, byl by remis, ale nie ma co gdybac... Dziekuje i pozdrawiam.

MVP: nie mam pojecia Smile

Ostatnio zmieniony przez krisss dnia Śro 13:13, 07 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
krisss

Posty: 51

PostWysłany: Śro 15:29, 07 Maj 2008    Temat postu:

Zwyciestwo nad silna ekipa Denver pokazalo, jak mocni sa w tym sezonie gracze New York Knicks. Przez caly mecz Knicks'i grali rozsadna koszykowke, co dalo im pewne zwyciestwo. Swietny mecz Paula i Morrissona (z lawki), ktory sypal trojki za trojka. Dobrze ogolnie caly zespol. Dzieki za mecz. Do rewanzu.

krisss

Posty: 51

PostWysłany: Śro 22:53, 07 Maj 2008    Temat postu:

Fajny mecz. U mnie swietne zawody zagral jak zwykle Paul, dobrze takze Roy i ogolnie caly zespol w defensywie pokazal klase. Uczta dla oka byl pojedynek CP3- Chrisa Paula i AI3- Allena Iversona. Dzieki za mecz:) Pozdrawiam.

krisss

Posty: 51

PostWysłany: Czw 13:07, 08 Maj 2008    Temat postu:

Screen mi wcielo.

Cholernie ciezki mecz, robilem co moglem, ale za nic nie moglem wygrac tego meczu :/ Gratulacje.

Ostatnio zmieniony przez krisss dnia Czw 13:07, 08 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
krisss

Posty: 51

PostWysłany: Czw 16:19, 08 Maj 2008    Temat postu:

Dobry mecz... Przez wiekszosc spotkania udalo mi sie prowadzic, w koncowce do glosu doszli gracze Raptors, lecz to nie wystarczylo, zeby wygrac. Wazne zwyciestwo nad ekipa z Toronto na ich obiekcie, teraz rewanz na Madison Square Garden. Dzieki, pozdro.

MVP: Chris Paul: 27 pts, 11 ast, 3 stl

krisss

Posty: 51

PostWysłany: Sob 23:38, 10 Maj 2008    Temat postu:

Mecz zerwany i dogrywany... Ogolem wynik jest 119-77 dla Knicks'ow. Gra z Krzywym-GM Cavs, to prawdziwa przyjemnosc, pomimo, ze ten mecz mu nie wyszedl, to facet zachowal klase i pokazal pelna kulture. Wielki szacunek dla Niego, bo gre w lidze, traktuje jako zabawe, jako poprostu przyjemnosc... Ciesze sie, ze mamy podobne podejscie i licze na srogi rewanz Smile Dziekuje za mecz i pozdrawiam Wink

STATY z dogrywanego meczu:

Ostatnio zmieniony przez krisss dnia Sob 23:39, 10 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
krisss

Posty: 51

PostWysłany: Nie 10:15, 11 Maj 2008    Temat postu:

Kolejny mecz z ekipa Cleveland, moim ulubionym teamem:D Ogolnie gralo sie fajnie, cieszy mnie postawa i zagranie moich graczy, ale najbardziej w tych meczach z Krzywym, podobala mi sie atmosfera przez ktora zabawa w ta gre staje sie jeszcze bardziej przyjemna i mniej stresujaca. Dzieki Krzywy, zycze Ci powodzenia w dalszych meczach. Pozdraiwam Smile

MVP: Chris Paul (32 pts, 17 ast, 7 stl)

Ostatnio zmieniony przez krisss dnia Nie 10:23, 11 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
krisss

Posty: 51

PostWysłany: Nie 15:20, 11 Maj 2008    Temat postu:

Mecz dzis dograny. 2 dni temu gralem z Bagietem mecz, gdy prowadzilem 11 pkt i sunełem z nastepna akcja, wylaczyli Bagietowi prad. Dzis dogralismy 4 kwarty po 6 min, a wynik znajduje sie ponizej. Ogolny wynik jest podany natomiast wyzej. Bagiet to swietny gracz, a zwyciestwo nad nim, to wrecz rzecz arcytrudna, dlatego ciesze sie, ze po dobrej grze udalo mi sie to osiagnac, jako pierwszy w tej lidze:) Dzieki i do rewanzu.

MVP: Chis Paul (ale cala moja trojka grala super)

Ostatnio zmieniony przez krisss dnia Nie 15:45, 11 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
krisss

Posty: 51

PostWysłany: Pon 11:34, 12 Maj 2008    Temat postu:

Po 2 kwarcie Redman najprawdopodobniej przez przypadek wylaczyl gre, a potem nie chcial juz dogrywac... Ponizej staty z 2 kwart. Dzieki ;]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.redfunnba08league.fora.pl Strona Główna -> SCORES Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)