Detroit Pistons 113 - 115 Denver Nuggets OT
Denver Nuggets 108 - 113 Golden State Warriors

ASTS: Allen Iverson - 10
REBS: Mehmet Okur - 16
STLS: Allen Iverson - 6
BLKS: Drew Gooden - 2

Ostatnio zmieniony przez Iverson3_DN dnia Pią 23:48, 16 Maj 2008, w całości zmieniany 12 razy
Iverson3_DN

Posty: 17

PostWysłany: Wto 13:13, 06 Maj 2008    Temat postu:

Seattle SuperSonics 60 - 73 Denver Nuggets

Mecz praktycznie 3/4 meczu prowadzil Kamyk. Dopiero pod koniec 3 kwart po runie 20-0 [!] dla Nuggets wyszedlem na prowadzenie, ktorego nie oddalem do konca. Ladnie zagral LeBron na ktorego licze szczegolnie oraz w drugiej polowie Deron i Hughes. Okur trafil swoje Hughes ladnie w obronie pod koniec meczu 2 ladne steale z kozla. Lawka tak sobie myslalem ze bedzie lepiej. Dzieki za mecz. Pzdr

MVP: LeBron James

Ostatnio zmieniony przez Iverson3_DN dnia Wto 17:53, 06 Maj 2008, w całości zmieniany 3 razy
Iverson3_DN

Posty: 17

PostWysłany: Wto 17:56, 06 Maj 2008    Temat postu:

Dallas Mavericks 67 - 96 Denver Nuggets

Drugi wygrany meczyk głownie dzieki Hughes'owi. Miał dzien dzisiaj i trafial z kazdej pozycji. Dobrze nawet LeBron chociaz oczekuje od niego wiekszej skutecznosci. Deron zagral swoje i ladnie z lawki Dooling, ktory juz dobrze gral na sparingach. Okur na desce dobrze, chcialbym aby zdobyl te 10 pkt przynajmniej. Dzieki

MVP: Larry Hughes

Ostatnio zmieniony przez Iverson3_DN dnia Wto 17:56, 06 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Iverson3_DN

Posty: 17

PostWysłany: Śro 15:29, 07 Maj 2008    Temat postu:

New Yorki Knicks 94 - 74 Denver Nuggets

MVP: Chris Paul

Ostatnio zmieniony przez Iverson3_DN dnia Śro 15:35, 07 Maj 2008, w całości zmieniany 4 razy
Iverson3_DN

Posty: 17

PostWysłany: Śro 22:44, 07 Maj 2008    Temat postu:

Fajny mecz nowym skladem. Wreszcie pozbylem sie LEbrona ktorym nie umialem grac. Ai ladnie 31 pkt chodz slaba skutecznosc. Ryska musze jeszcze wyczuc. Ladny byl pojedynk AI3 vs CP3. Dzieki

Iverson3_DN

Posty: 17

PostWysłany: Sob 17:50, 10 Maj 2008    Temat postu:

Dallas Mavericks 70 - 85 Denver Nuggets

Ladny meczyk rowny do polowy 4 kwarty. W koncowce rozszalał sie Iverson i trafil 5 rzutow pod rzad w tym 3 trojki. Lewis bardzo ladnie trafial z czystych. Cala druzyna bdb. Lawka wspaniale. Na koniec meczu Larry Hughes z polowy o deseczke trafil tak jak marion rzuca za trzy Very Happy Statów nie mam bo mi sie nie zapisal screen... Iverson 27 pkt, Lewis 17, Dooling 10.

PostWysłany: Nie 21:06, 11 Maj 2008    Temat postu:

Wygrany meczyk caly na rowni. Ladnie zagral Lewis i z laweczki Dooling i Bowen. W koncowce AI piekne podanko do Okura a ten jumperek z 6 metrow i 3 sek do konca. Ania juz nie trafila.

Detroit Pistons 112 - 115 Denver Nuggets OT

Mecz wygrany glownie za sprawa Iversona i w koncowce calej pierwszej piatki. Ladnie z lawki Delonte West.

Ostatnio zmieniony przez Iverson3_DN dnia Pią 22:15, 16 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Iverson3_DN

Posty: 17

PostWysłany: Pią 23:58, 16 Maj 2008    Temat postu:

Mecz przegrany wg mnie nieslusznie. Prowadzilem przez wiekszosc spotkania az zerwalo pod koneic 3 kwarty. Ladnie zagrali wtedy Iverson, Hughes i Lewis. Iverson wychodzil z siebie, co chwile jakis steal i jumper albo ladne wejscie. W tych 3 kwartach wpadalo mi wszystko. Trojka 9/20, nawet z czystej pozycji z rogu trafil Webber Exclamation . Wszystko mi wychodzilo, a w dogrywanym czasie.. tzw. kupa. Nic nie chcialo wpadac. Tylko AI cos walczyl ale i tak 6/12 to za malo. LEwis nic to samo Hughes. W koncowce trafil cos Okur i Gooden i w koncu Lewis ale juz nie zdolalem wygrac mimo IF. U Airtesta ladnie Kobas ale stracil kilka pilek na rzecz AI i Hughesa, ktorzy mielo po 4 steale w meczu. Dzieki pozdro

MVP: Kobe Bryant

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.redfunnba08league.fora.pl Strona Główna -> SCORES Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)